הישורת האחרונה

3 ימים לבחירות: ראש העיר ד”ר יחיאל לסרי בכנס בחירות ענק ורב משתתפים

מעל 1200 אנשים הגיעו הערב לאולמי אדמה לכנס הבחירות האחרון של ד"ר יחיאל לסרי לקראת הבחירות הגורליות שיתקיימו ביום שלישי הקרוב.

חלק מהמשתתפים הערב בכנס

ראש העיר סקר את פעילותו לאורך השנים, והבהיר כי מדובר בבחירות חשובות מאוד שבהן אין מקום לשאננות ויש לפעול בעוצמה כדי להניע אנשים לקלפיות. "המגמות חיוביות אך על כולנו לעמול קשה כדי שנוכל להבטיח את הניצחון בקלפיות", אמר לסרי, שהודה לפעילים על העבודה הקשה והמסורה: "חייבים כמה שיותר פתקים צהובים עם השם יחיאל לסרי, ופתקים לבנים עם חי – אשדוד בתנופה. תביאו את החברים, את המשפחה, את השכנים. אל תשאירו אף אחד בבית".

לסרי התמקד בהישגים בחינוך, בביטחון האישי, בניהול העיר כולה שהפכה למודל ארצי, בתרבות, בפנאי וברווח התושב.

נאום ראש העיר בכנס אשדוד בתנופה

שבוע טוב חברות וחברים יקרים,

משפחת אשדוד בתנופה הנהדרת שלנו.

לפני הכל, אני רוצה להודות לכם, לכל אחת ואחד מכם, על ההתגייסות שלכם לקראת הבחירות השבוע, ביום שלישי, בעזרת ה'. למען העיר אשדוד ולמען ההצלחה של אשדוד בתנופה לראשות העיר ולמועצת העיר.

עברנו לא מעט מערכות בחירות. קלות יותר וקשות יותר, אבל, אף אחת מהן, אפילו לא דומה למערכת הבחירות הזו. מערכת בחירות שמתקיימת תוך כדי כך שהמדינה נמצאת במצב מלחמה. בזמן שטובי בנינו ובנותינו נמצאים בחזית, ומחרפים את נפשם למעננו.

בדרום, בצפון וביהודה ובשומרון. במלחמה קשה, על המשך קיומה ובטחונה של מדינת ישראל.

בשיאה של אחת התקופות הקשות ביותר בתולדות מדינת ישראל.

למעלה מארבעה חודשים של שכול, של פצועים, של חטופים שעדיין נמצאים בשבי, והלב שלנו עם כולם. אנחנו מחזקים את המשפחות השכולות שאיבדו את היקר להן מכל. אנחנו מתפללים להחלמת הפצועים ולהחזרתם של החטופות והחטופים בריאים ושלמים לבתיהם, ובהם, עמית בוסקילה שלנו.

אנחנו אחרי ארבעה חודשים בהם החיים שלנו עצרו מלכת, וכל תשומת הלב של כולנו מופנית לחיילינו שנמצאים בחזית, ועם הדאגה הקיומית, שעדיין עוטפת את כולנו.

– תפיסת הביטחון הלאומי שלנו התערערה לחלוטין. תחושת הביטחון האישי שלנו, של כל אחת ואחד מאזרחי המדינה, נפגעה קשות.בטווח המיידי, עם פיגועי טרור שמגיעים לתוך הערים והיישובים, גם במרכז הארץ, ולא רק בירושלים.

ברעננה, בצומת ראם לפני שבוע, וממש לפני מספר ימים, תוך כדי עמידה בפקק בכביש 1. עם אי-ודאות מוחלטת לגבי העתיד. איננו יודעים מה יילד יום,

מה יהיה מחר, מה יהיה בעוד חודש או בעוד שנה. איננו יודעים מה יהיה ברצועת עזה, בלבנון, או ביהודה ושומרון. מול האיומים הקרובים או מול האיומים הרחוקים. וזאת כאשר מאות אלפים מתושבי הגבול, בצפון ובדרום, עדיין מפונים מבתיהם. תופעה שלא קרתה למדינת ישראל מאז הקמתה.

– במציאות הקשה והמורכבת הזאת, שבה נמצאת מדינת ישראל, הדבר האחרון שהיינו צריכים, הוא באמת, מערכת בחירות. אבל איתרע המזל, ואסון השבעה באוקטובר נחת עלינו שלושה שבועות לפני מועד הבחירות המתוכנן. במדינה דמוקרטית מועד בחירותנחשב למועד כמעט קדוש. וגם כך, מערכת הבחירות באשדוד התחילה מוקדם מהרגיל. אולי מערכת הבחירות הקשה והסוערת ביותר בתולדות אשדוד. ואחרי מספר דחיות, אנחנו מצליחים לקיים את הבחירות ביום שלישי הקרוב בעזרת ה', כשבעורף המצב הביטחוני יחסית טוב ויציב. עם איום רקטי שכמעט חלף לחלוטין. כך שעצם קיום הבחירות הוא הפגנה של חוסן לאומי. שלמרות המצב המלחמתי, אנחנו מצליחים לקיים את שגרת החיים הכי נורמלית שאפשר.

אבל יותר מכך, מערכת הבחירות המתמשכת גרמה לכך שמועצות הערים ברחבי מדינת ישראל מתקשות לתפקד. בלי קואליציות יציבות. בלי תקציב שנתי מאושר. ולמעשה, עם עצירה בַּמָּקוֹם, של התקדמות והתפתחות העיר בכל תחומי החיים. לכן, קיום הבחירות דווקא בעת הזו, הפך להיות צורך חיוני מאוד.כדי לאפשר לנו לשקם את המצב הביטחוני, את המצב החברתי והכלכלי, שבהם נמצאת המדינה, כתוצאה מהמלחמה. ובסופו של דבר, החיים של אזרחי מדינת ישראל מתנהלים במסגרת הרשויות המקומיות, שחייבות, מדי יום ביומו, לשרת את התושבים ולתת להם את השירותים בכל תחומי החיים, על הצד הטוב ביותר. וכדי שהן יהיו מסוגלות לעשות את זה, כל רשות מקומית, חייבת להיות עם מנהיגות נבחרת, שתוכל לנהל אותה בתקופה מאוד מאתגרת, של אחרי המלחמה, על הצד הטוב ביותר. לכן, הבחירות האלה, כמה שהן נראות לא מתאימות, לאור המצב המלחמתי במדינה, הן דווקא מאוד חשובות ואפילו קריטיות לשנים הקרובות, שאחרי המלחמה. לכן, גם הכנס הזה היום, הוא לא כנס סיום קמפיין רגיל, כמו שאנחנו רגילים לעשות בכל מערכת בחירות.

בכנס הזה, אנחנו עושים את ההכנות ליום הבחירות, כדי לשכנע את תושבי אשדוד לקבל את הבשורה שלנו עבורם.

תושבי אשדוד צריכים לשאול את עצמם את מי הם רוצים לראות מנהל את העיר, ומוביל אותה אחרי המלחמה. מול כל האתגרים המורכבים והקשים שעומדים בפניה. תושבי אשדוד צריכים לשאול את עצמם על מי הם יכולים לסמוך בתקופה של השנים הקרובות.

והתכנסנו כאן הערב במטרה אחת בלבד – כדי להתכונן הכי טוב ליום הבחירות ולשכנע את תושבי העיר שלנו להעניק לאשדוד העיר האהובה שלנו את המנהיגות שהיא זקוקה לה בעת הקשה הזאת. לאפשר לי להמשיך לעמוד בראשה, ולהוביל אותה בשנים הקרובות, של שיקום בטחוני, חברתי וכלכלי, עם הניסיון ארוך השנים שצברתי, יחד עם חברי ושותפי הוותיק והמנוסה מאוד, ממלא מקום ראש העיר, עו"ד גבריאל כנפו. ועם הנבחרת החדשה, הצעירה והנמרצת שלנו, נשים וגברים מוכשרות ומוכשרים, שיזרימו דם חדש למועצת העיר אשדוד.

ליאת אילוז, ד"ר אפרת אוחיון נאור, עו"ד קוני טובול, עו"ד רוני ינון, מירב אפטבי, מלכה ארביב, ארמונד אסולין ומרדכי אשכנזי.

אין עוד נבחרת כזו. לא רק צעירה ורעננה, אלא גם ערכית, אנושית, עם תודעת שליחות ציבורית מהגבוהות ביותר שאני מכיר. כל אחת ואחד ברשימה שלנו, של אשדוד בתנופה, עם רקורד מרשים ומוכח של עשייה למען הציבור. ועם העבודה שלכם, חברות וחברים יקרים, ביום שלישי הקרוב, אתם, ראשי המקבצים, ראשי הקלפיות, אנשי הלוגיסטיקה והממריצים, אתם תביאו בעזרת ה' את הניצחון גם לראשות העיר, וגם הרבה מנדטים למועצת העיר.

אנחנו מציעים לעיר אשדוד את הנבחרת הטובה ביותר במערכת הבחירות הזאת. אנחנו מציעים לעיר אשדוד את המנהיגות שאשדוד זקוקה לה בעת הזאת.

לא אלאה אתכם בפרטים, אבל רק תארו לעצמכם חס וחלילה את התרחיש של מלחמה בצפון. של גשם טילים כבדים ומדויקים שנוחת חס וחלילה על העיר אשדוד, כמו בכל מדינת ישראל. על תחנות כוח ומתקנים אסטרטגיים, ואולי חס וחלילה על בנייני מגורים. ודאי שמעתם על המושג "עיר בעלטה". של עיר שמנותקת ממערכת החשמל במשך ימים, ואולי הרבה יותר מכך. מי הייתם רוצים שינהל את העיר בתקופה הזו? מישהו שהוא חסר ניסיון? שלא ניהל מבצע? שלא ניהל אנשים? שלא ניהל מלחמה? או מישהו מנוסה כמוני שעומד במערכה הזאת, ביחד עם כל הצוות הנהדר שלנו, בביטחון ובעירייה, יחד עם המשטרה, עם מד"א, עם כב"ה, במשך 15 שנים עופרת יצוקה, עמוד ענן, צוק איתן, שומר החומות, עלות השחר, מגן וחץ, וכעת מזה 4 חודשים ״חרבות ברזל״. מעניקים לתושבי אשדוד את תחושת הביטחון, ואת הביטחון האמיתי ברמה הגבוהה ביותר.

נושא ״עיר בעלטה״ הוא נושא מאוד מורכב.איך עיר מתפקדת בזמן שהיא מנותקת מחשמל. כשאין חשמל להפעיל מכונות הנשמה, כשאין חשמל כדי לספק את הצרכים הבסיסיים לאנשים הקשישים, לאנשים החולים, לתינוקות. איך מחזיקים את בית החולים, איך מחזיקים את המערכות החיוניות. את מערכות המים והתקשורת, שפועלות על חשמל שאיננו? הדבר הזה הוא דבר מאוד מורכב וקשה, והעיר אשדוד בנתה תכנית מפורטת, שהגשנו אותה לפיקוד העורף, שמשתאים מהרמה המקצועית הגבוהה שלה. אנחנו מהווים עיר דוגמה ומופת לכל מדינת ישראל, לאיך מנהלים עיר במצב של משבר, במצב של מלחמה. אז תחשבו רק על השנים הקרובות, שחס וחלילה תרחיש כזה קורה. את מי הייתם רוצים לראות בהנהגה של העיר? האם זו העת לקחת סיכון? זו העת להמר? בשום אופן לא. תושבי אשדוד מספיק נבונים ואחראיים להבין שבעת הזו צריך להמשיך עם המנהיגות הנוכחית, שהוכיחה את עצמה ותמשיך להוכיח את עצמה. אסור לקחת סיכון. אסור להמר בתקופה הזאת.

– אבל לא רק זה. אנחנו גם מציעים לאשדוד את הדבר החשוב שהיא במיוחד זקוקה לו בימים אלה. ושתזדקק לו עוד יותר בשנים הקרובות. בשנים של תהליך השיקום אחרי המלחמה. אנחנו מציעים לעיר אשדוד את ערך האחדות, את הערכים של האחווה והרעות.

שכל חלקי החברה הישראלית משוועים להם בתקופה ההיסטורית הזו שבה אנחנו חיים.

נכנסנו למלחמה הזאת כחברה מפולגת ושסועה, עמדנו בפני סכנה קיומית פנימית. האיומים מבחוץ פחות הדאיגו אותנו. בנינו חומות של הפרדה בתוכנו.

בין ימין ושמאל, בין מזרחים ואשכנזים, בין דתיים וחילונים. בין מרכז ופריפריה. לא היה נושא שלא היינו חלוקים בו. ואז, בא עלינו האסון הנורא של השבעה באוקטובר. ודווקא האסון הנורא והקשה הזה החזיר לנו את האחדות שאבדה לנו מאז אותה שבת נוראה. אנחנו מדי יום ביומו עומדים נפעמים ומשתאים מול גילויי הגבורה של חיילי צה"ל וכוחות הביטחון, שבאים מכל חלקי החברה הישראלית. שנלחמים כתף אל כתף למען כולנו. ולמרבה הצער והכאב, כך גם בקרב הנופלים בקרבות. הקיבוצניק והעירוני, המתנחל והתל אביבי, הדתי והחילוני, החייל הבודד, העולה החדש והוותיק, מהימין ומהשמאל. ראינו ואנחנו רואים ושומעים את הסיפורים שלהם, מדי ערב על מסך הטלוויזיה. הלב כואב והעיניים לא מפסיקות לדמוע. אבל גם להתרגש מגאווה על העם הנפלא שלנו. על המסירות וההקרבה, על הרוח הישראלית שעדיין מפעמת בתוכנו, על דור הצעירים הנפלא שלנו.

כל החומות בינינו נפלו גם בעורף. בעוצמת האחדות האדירה, שבה אנחנו דואגים אחד לשני. באוכל, בבגדים לחיילים, בעזרה למפונים בבתי המלון. במשפחות המילואימניקים והמילואימניקיות.

אנחנו זוכרים את הנופלים והנרצחים. אנחנו מצדיעים למשפחות השכולות ומתפללים לשובם של החטופות והחטופים, בהם עמית בוסקילה שלנו. הרוח הישראלית הישנה והטובה חזרה לשכון בין כולנו. בין כל החלקים בחברה הישראלית. גם בעיר שלנו אשדוד. מאז החלה המלחמה עזבנו את הכל והתאחדנו. התייצבנו מאוחדים, תושבי העיר מכל התרבויות והקהילות. נבחרי ציבור שהזמנתי לקחת חלק בהערכות המצב שקיימנו מדי יום ביומו, פעמיים ביום.

עם מתנדבים, עם אזרחים מהשורה. כולם, כאיש אחד בלב אחד, שירתנו את כל האוכלוסיות בעיר. באמונה, במסירות, במקצועיות, תוך דאגה לשלומם וביטחונם של כל תושבי העיר. במיוחד ביטחונם של הילדים, עליהם שמרנו מכל משמר, גם כשהם שהו במערכת החינוך. הפגנו חוסן עירוני מהגבוהים במדינת ישראל. שמנו את כל המחלוקות בצד. ראינו רק את טובת העיר ותושביה ואת טובת המדינה שלנו. כעת, הגיע זמן המבחן. כעת אנחנו נדרשים לשמור על האחדות הזאת, להתאחד למען העתיד, למען העתיד של העיר שלנו, למען האתגרים שבפנינו. להחזיר את תחושת הביטחון האישי, לשקם את הכלכלה, לשמור על הסולידריות והערבות ההדדית בינינו. לשים בצד את המחלוקות בינינו, את המשקעים הפוליטיים והאישיים. לאחד את הכוחות. ולבנות קואליציה רחבה שכוללת את כולם. לשנס מותניים ולעבוד למען כולם. למען כל תושבי העיר. זאת לא עוד מערכת בחירות. האתגרים האלה מחייבים אותנו להיערך אחרת ולבחור מנהיגות שמסוגלת לחבר בין הקצוות. לאחד בין דתיים לחילונים. בין עולים לוותיקים. בין כל הקהילות הרבות שחיות בעיר הרב תרבותית שלנו.

ומבין כל המועמדים, אני היחיד שהוכחתי זאת לאורך כל הקדנציות שבהן אני משמש בתפקיד ראש העיר.

ובמיוחד בקדנציה האחרונה, אחרי בחירות 2018, שבהן האווירה היתה קשה מאוד. המתח היה בין החרדים לחילונים היה קיצוני. ומיד אחרי הבחירות הקמתי קואליציה עם ש"ס ואגודת ישראל מצד אחד, ועם אשדוד ביחד (ישראל ביתנו) ועתיד אשדוד (אלי נכט) מצד שני.

פעלנו יחד עם כל שאר הסיעות, בהרמוניה. עד חצי השנה האחרונה של הקדנציה, כשרוח הבחירות חזרה לאוויר.

ולצערי, הרוח הזו נושבת שוב בכל הכוח בימים האחרונים. לצערי, חלק מהמועמדים לא השתנו, לא למדו לקח. ממשיכים להפיץ שנאה ופילוג. ממשיכים להפחיד.

אסור לנו לחזור לשם. אסור לנו לחזור לתקופה של לפני השבעה באוקטובר. אני קיבלתי את ההחלטה, ואני שב וקורא לכל מי שהעיר והתושבים שלה יקרים לליבו – בואו נבחר בדרך של האחדות. בדרך של הכבוד ההדדי, של הביחד. זה סוד ההצלחה שלנו ב״אשדוד בתנופה״ בניהול של העיר מזה 15 שנה. זה הסוד שאנחנו מביאים איתנו גם לקדנציה הבאה. אחדות אמיתית. לא אחדות קוסמטית שהמטרה שלה היא להפחיד, מפני חלקים אחרים של תושבי אשדוד. לא אחדות של שנאה ליריב משותף. זאת לא אחדות. זאת אחדות מזויפת. מערכת הבחירות הזאת היתה רוויית שנאה, רוויה בפייק, בפגיעות אישיות. אבל באה המלחמה הארורה, ואיחדה את כולנו בחזרה. בואו לא נחזור לתקופת השפל הזאת. מה גם, שהאחדות המזויפת הזאת לא ממש יעילה מבחינה פוליטית. כפי שכתבה בפייסבוק דווקא, אחת התומכות שלהם. היא כתבה את המשפט הבא: "זה שאתם מתאחדים, זה לא אומר שאנחנו נתאחד, עם מי שאתם מתאחדים". משפט פשוט וחכם, של אישה חכמה, שאומרת את המובן מאליו, והאמת, רואים את זה גם בסקרים.

תושבי אשדוד חכמים, כדי לא ללכת שולל אחרי חיבורים לא טבעיים, שהמשותף שלהם, הוא שנאה לאחר.

אם כן, עובדתית, בכל מה שקשור בניסיון מנהיגותיאין לנו מתחרים.

עם כל הכבוד, אין לאף אחד מהמועמדים את הניסיון שצברתי ב-15 השנים שאני בתפקיד ראש העיר. ניסיון שהוא כל כך קריטי וחיוני לעיר, דווקא בשנים הקרובות, של שיקום בטחוני, כלכלי וחברתי, מהמאתגרים ביותר בתולדות המדינה והעיר שלנו אשדוד.

ולא רק בניסיון מנהיגותי, גם במנהיגות של אחדות.

עובדתית, אין לנו מתחרים. מבין כל המועמדים, אני היחיד שזוכה לתמיכה של כלהאוכלוסיות בעיר. חילונים, דתיים, חרדים, מסורתיים, עולים חדשים, ותיקים, ממזרח וממערב. וגם היחיד שהוכיח מנהיגותשמסוגלת לאחד בין כולם. ושוב, בשנים הקרובות, שאחרי המלחמה, ואחרי השבר והפילוג החברתי שחווינו לפני המלחמה, מנהיגות מאחדת היא הערך החיוני והקריטי והחשוב ביותר שהעיר זקוקה לו. במיוחד לעיר הטרוגנית ורב תרבותית כמו אשדוד. ואני מבקש להרגיע. הרי בכל מערכת בחירות, המועמדים שלצערי במקום להציג את התכניות שלהם, הם בוחרים להפחיד את התושבים מפני חרדיזציה. אבל למרבה ההפתעה, וגם הפלא. החרדיזציה הזאת לא קורית. היא לא מגיעה.

היא אפילו לא באה לבקר. מיד אחרי הבחירות היא נעלמת עד מערכת הבחירות הבאה. כשהם משתמשים בה שוב ושוב בכל מערכת בחירות, כדי לגרוף מנדטים. וחוזר חלילה. וזה עצוב שאין להם דבר אחר להציע.תוכן, תכניות, עשייה. זה באמת עצוב. זה לא מגיע לעיר גדולה ומובילה כמו אשדוד. גם במערכת הבחירות הבאה הם יוציאו את הקלף הזה מתוך הבוידעם. את קלף ההפחדה מפני חרדיזציה של העיר.

אז בבקשה, מועמדים יקרים, תתקדמו. תושבי אשדוד חכמים. הם רואים את האמת. אתם לא יכולים להוליך אותם שולל פעם אחרי פעם. הם הבינו את העיקרון, לפחות בתקופה הקשה הזאת של מלחמה ומשבר לאומי, תחסכו לכולנו, לכל תושבי אשדוד, את הולכת השולל הזאת.

אז אם כן, בעובדות: גם בניסיון, גם באחדות, אין לנו מתחרים.

אז מה נשאר? נשארה העשייה. נשאר השירות לתושב. איכות חיי התושבים. בניקיוןוביופי של העיר, בחינוך, בתרבות, ברווחה, בספורט, בבריאות, בקיימות, בפיתוח של העיר, בדאגה אמיתית לצעיריםבהשכלה, בתעסוקה, במקומות בילוי, בדיור לזוגות צעירים, בכניסות וביציאות מהעיר, בקיימות ואיכות סביבה. לכל הדברים האלה נתנו פתרונות. הביטו לאחור ל-15 השנים שחלפו מאז שאני בראשות העיר, יחד עם גבי כנפו, וכל החברים שהיו איתנו בכל הקדנציות. עשינו מהפכה בכל תחום. העיר המובילה בישראל בניקיון. זכינו פעמיים בתואר של המועצה לישראל יפה כעיר היפה ביותר במדינת ישראל. בתחום החינוך – עם מדד החינוך היישובי הגבוה ביותר במדינת ישראל. זו עובדה, משרד החינוך אומר את זה. בתרבות, מהפכת תרבות, עם למעלה מעשרים פסטיבלים. ברווחה, בטיפול בנוער בסיכון, באוכלוסיות קשות יום, בטיפול ברובעים הוותיקים, בטיפול באוכלוסיית הקשישים. בעלי הצרכים המיוחדים, בעלי המוגבלויות. אנחנו לא שוכחים אף אחד. לא משאירים אף אחד מאחור. אשדוד הפכה לעיר דוגמה ומופת גם ברמה ארצית, בכל הנושא של טיפול באוכלוסיות רווחה חלשות.

בספורט אנחנו מעצמת הספורט של מדינת ישראל. אין תחום שאשדוד לא מובילה בו. אין ספור מתקני ספורט ומגרשים, והישגים בכל הענפים, בקנה מידה ארצי, ובינלאומי, עם 5 נציגים מאשדוד באולימפיאדה האחרונה בטוקיו. אנחנו מקימים את קריית הספורט היפה ביותר במדינת ישראל. עם אצטדיון עם 20 אלף מקומות ישיבה, אׇרֶנַה, עם 5,000 מקומות, עם בריכה אולימפית. כולם בביצוע. לא סיפורים. מגרשי ספורט, קריית טניס שאנחנו מתכננים. בבריאות, בית החולים שהבאנו לאשדוד, שמציל חיים מדי יום ביומו. אנחנו פועלים עכשיו להכפיל את מספר המיטות ל-600 מיטות. בקיימות, אנחנו שומרים על איכות הסביבה, על ניקיון האוויר. חופי הים היפים ביותר במדינת ישראל, על הדיונה שלנו. זכינו בפרס איסטנבול מטעם האו"ם, כעיר השומרת על הים התיכון. אנחנו שומרים על רצועת החוף הנהדרת שלנו, שהיא היפה והנקייה ביותר בישראל. בתיירות, עם למעלה מעשרה בתי מלון שנמצאים כרגע בבנייה.

ובכלל, בפיתוח של העיר. תראו את המנופים בכל פינה בעיר. בדאגה לדיור לזוגות צעיריםעל ידי הסכם גג והתחדשות עירונית. כבר הוצאנו כמעט 5,000 יחידות דיור שחצי מהן מוגרלות, ושליש מתוכן זוכים בהן צעירי אשדוד. ויש לנו עוד 30,000 יחידות דיור במסגרת הסכם הגג. עוד 20 אלף יחידות דיור בהתחדשות עירונית. אנחנו מובילים במדינת ישראל בתמ"א 38. אנחנו מובילים בפינוי בינוי, מחוץ לתל אביב, עם 25 תכניות, שמחדשות את כל הרובעים הוותיקים. אנחנו משקיעים ברובעים הוותיקים. לא משאירים אף אחד מאחור. אנחנו דואגים לצעירים שלנו. מרכז כיוונים שלנו זכה במקום הראשון במדינת ישראל. מקדמים השכלה גבוהה, ובחודש הבא מוציאים היתר לבניינים הראשונים של סמי שמעון בקמפוס האקדמי החדש ברובע המיוחד.

עשינו מהפכה גם בתעסוקה, ואנחנו עם שיעור אבטלה הנמוך משמעותית מהממוצע הארצי. במקומות בילוי. עשינו מהפכה בכל תחומי החיים שקשורים לצעירים.

אז מה נשאר? על מה יש בכלל להתווכח? מישהו מהמועמדים, מהסיעות, יכול אפילו לחלום על ההישגים שאנחנו חתומים עליהם?מישהו יודע להציג את התכניות והפרויקטים כמו שאנחנו מציגים ומציעים לעיר בשנים הבאות? ממש נגעתי בדברים על קצה המזלג. בספטמבר עשינו את זה בהרחבה במסיבת העיתונאים של פתיחת הקמפיין. ולאחרונה גם נתנו לתושבים תזכורת קלה על כל הדברים האלה בסדרה של חמישה סרטונים, שוודאי נחשפתם אליהם, שהפצנו בשבועיים האחרונים.

וגם כאן, עובדתית, אין לנו מתחרים. עובדתית, אשדוד בשורה הראשונה של ישראל. אנחנו מציעים לעיר האהובה שלנו אשדוד את החזון, את התכניות ואת המנהיגות הטובים ביותר. במיוחד לתקופה המאתגרת של חמש השנים הבאות. ניסיון, אחדות ועשייה.

חברות וחברים יקרים, אתם יכולים להיות גאים בשייכות שלכם למשפחת ״אשדוד בתנופה״. ואני מודה לכם, על שהתגייסתם לבוא ולסייע לנו, ל״אשדוד בתנופה״, ולעיר שלנו אשדוד, לבוא ולהצליח ביום שלישי הקרוב בעזרת ה'. לבחור בי לראשות העיר,כדי שאוכל להמשיך להנהיג ולשרת את תושבי אשדוד גם בשנים הבאות, ולבחור ב"אשדוד בתנופה". ולשים את הפתק "חי" כדי ש"אשדוד בתנופה" תהיה עם הכי הרבה מנדטים במועצת העיר, ותוכל לתת לי את הגב והכוח להמשיך להגשים את החזון ולבצע את כל התכניות והחלומות עבור אשדוד האהובה שלנו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
9 תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
עדכון תגובות במייל
עדכן אותי על
9 Comments
החדשות ביותר
הישנות ביותר הכי מדורגות
Inline Feedbacks
View all comments
מני
1 חודש לפני

כולנו יחיאל לסרי כהוראת מרנן ורבנן

שלמה
1 חודש לפני

ציבור האברכים לא שכח איך לסרי פגע בו
ונתן לכמה מהמקורבים תקציבי עתק להתפרנס ולעבןד בשבילו
נתראה בקלפי

נתי
1 חודש לפני

אחדות מלאה!!!!!

דוד
1 חודש לפני

מילה במילה מתורתו של רבנו יחיאל לסרי
מה עם משפחת דהאן ואמסילי גם היו שם?

אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן