בברכת גדולי התורה

תלמידי המכינה לישיבה קטנה "אורחות התורה" שע"י מוסדות "בית יוסף" סיימו את השנה

תלמידי המכינה לישיבה קטנה "אורחות התורה" עלו לביתם של גדולי התורה בירושלים והגיעו לתפילה בכותל המערבי לרגל סיום זמן קיץ
תלמידי ישיבת אורחות תורה בבית חכם שלום כהן

תלמידי המכינה לישיבה קטנה "אורחות התורה" שע"י מוסדות "בית יוסף" חתמו את זמן קיץ בנסיעתם לירושלים, שם פקדו את בתיהם של גדולי התורה כדי להתברך לקראת עלייתם בשנה הבאה לישיבה קטנה.

בתחילה נכנסו בקודש אצל המקובל הרה"ג דוד בצרי ראש ישיבת "השלום" שנשא בפניהם דברים קצרים על הזכות הגדולה לה זכו, שסיימו את שנות התלמוד תורה בלימוד תורה בקדושה ובטהרה וממשיכים לעלות במסילה בדרך התורה לישיבה קטנה ובירך את כל התלמידים בזה אחר זה.

משם המשיכו בדרכם לתפילה אצל שריד בית מקדשנו הכותל המערבי, שם העתירו בתפילות כולם יחד לזכות לסייעתא דשמיא עם עלייתם לישיבה. משם פנו לביתו של הגאון רבי יעקב חיים סופר ראש ישיבת "כף החיים" שלמרות חולשתו, קיבלם במאור פנים ונשא בפניהם דברי חיזוק במשך כחצי שעה ועודדם ובירכם בחביבות רבה.

לאחר מנוחה קלה וארוחת צהריים, הגיע רגע השיא ובאופן נדיר התלמידים יחד עם הצוות החינוכי התקבלו בחרדת קודש בביתו של מרן הגאון חכם שלום הכהן שליט"א נשיא מועצת חכמי התורה ור"י "פורת יוסף".

הס הושלך בעת שהתלמידים כולם עמדו סביב שולחנו והביטו בפניו כשהוא נראה מעט חלש, אך על פניו ארשת של שמחה בראותו את צעירי הצאן אוזרים חיל ועולים ומתעלים בדרך התורה, בתחילה בירך את הצוות החינוכי הרבנים שיחי' אשר השקיע ומשקיע בתלמידים אשר ילכו בדרך ד' במעלות התורה והיראה ופנה לתלמידים ואמר: שתזכו בלימודכם ללמוד, להבין, ולהשכיל, לשמוע, ללמוד וללמד, ע"י שתעסקו בתורה ובמידות טובות, תעשו נחת גדולה להוריכם שיתפארו בכם תמיד ובכל עת, כשאתם בני תורה ההורים שלכם מקבלים "מתנות" וזה גם לאחר שעוזבים את העולם כמו שמשקיעים כסף בבנק, תמיד ישאר הכסף ויניב פירות, ובירכם, תזכו לעלות בתורה ויראת שמים וירוו מכם רוב נחת.

בסיום שוב בירך את הצוות החינוכי המלמד הדגול הרב יצחק ברדה והמפקח החינוכי הרב אוריאל סולי שהיה מנאמניו של מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל וצוות ההנהלה שבזכות עמלם בחינוך ילדי ישראל בדרך הקדושה והטהרה יזכו לשפע גדול רוחני וגשמי.

את יום נשגב ונעלה זה חתמו בביתו של מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל שם זכו להיכנס לחדרו שבו היה עוסק בתורה יומם ולילה ולאחר שהביטו בכתביו ובספריות רחשו תפילה להצלחת עלייתם לקראת הישבה קטנה, בטרם צאתם המפקח החינוכי הרב אוריאל סולי שהיה מקורב מאוד אצל מרן זצוקל סיפר להם עובדות והנהגות בקודש על עמל התורה על מרן זצוק"ל שזכה לחיבה מיוחדת אצלו במשך שנים רבות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
1 תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
עדכון תגובות במייל
עדכן אותי על
1 תגובה
החדשות ביותר
הישנות ביותר הכי מדורגות
Inline Feedbacks
View all comments
1 שנה לפני

הבנתי המכינה שם מאוד מוצלחת
תלמידים מתחזקים

תצליחו

אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן