מן השמים תנוחמו

ראשי ישיבות, רבנים ואישי ציבור פוקדים את בית משפחת הרבנית ברכה מוגרבי ע”ה

ראשי ישיבות, רבנים, תלמידים רבים, אישי ציבור, וציבור רחב פוקדים את בית המשפחה • ראש העיר ד"ר לסרי: "כששומעים שבחים כאלו על צדקת שכזו, אין פלא שרואים את הפירות שאלו הם ילדיה הממשיכים בדרכה" • ראש העיר ד"ר לסרי התברך מבנה הגר"מ מוגרבי: "תעלו ותצליחו, יאריך ימים על ממלכתו, תעלה מעלה מעלה ורק בשמחות".

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי אצל ראש הישיבה הגר״מ מוגרבי שליט״א בניחום אבלים

זרם המנחמים לא פוסק בביתו של הגאון רבי מאיר מוגרבי שליט"א ר"י "כנסת ישראל" מאז פטירתה של אימו הרבנית הצדקנית, צופיה הליכות ביתה, לתורה ולחסד, אשר שפכה צקון לחשה בתפילותיה, מפורסמת בצניעות ובשפלות רוח, אשת חיל עטרת בעלה, מרת ברכה מוגרבי ע"ה שנפטרה בשבוע שעבר.

ראשי ישיבות, רבנים, תלמידים רבים, חברי כנסת, אישי ציבור, וציבור רחב מהעיר ומחוצה לה פוקדים את המשפחה באשדוד ושומעים על גדלותה של המנוחה ע"ה במסירותה לגידול ילדיה בדרך התורה והמצוות בשמירה על הגחלת כמסורת האבות והאימהות הק'.

תפילותיה המשתפכות היו לשם דבר אצל בני המשפחה. בנה הגר"מ מוגרבי סיפר, מאז שעברה לירושלים עיר הקודש לפני כ-30 שנה, היה לה שמחה מיוחדת בכך שהיא סמוכה למקום הקודש והמקדש הכותל המערבי אשר ממנו לא זזה שכינה, ואכן מאז, מידי שבוע בשבוע הייתה פוקדת את הכותל המערבי, בחורף ובקיץ, כשהיא שופכת את ליבה באמירת תהילים ליד שריד בית המקדש לישועת הכלל והפרט, היתה בבחינת עמוד התפילה.

בין הבאים הגיע ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי שהתקבל בהערכה מיוחדת, ונשא דברי תורה על המנוחה ע"ה ואמר לאחר ששומעים דברים שכאלו על אישיות כזו דגולה, רבנית צדקנית שכזו שלחמה כל חייה למען חינוך ילדיה, לא פלא שרואים את הפירות שאלו הם ילדיה הממשיכים בדרכה, במידות טובות ובחינוך לתורה עם מוסר וערכים והעמדת תלמידים.

ראש הישיבה הגר"מ מוגרבי נשא דברי הערכה קצרים על ראש העיר ואמר שזכה ראש העיר שלנו לפעול ולעשות רבות למען העיר שלנו במשך שנים רבות וזכויות רבות עומדים לו בהקמת מוסדות חינוך, בתי כנסיות ומקוואות מתוך אחריות ודאגה לעיר באופן מקצועי במיוחד ובירכו: "תעלו ותצליחו, יאריך ימים על ממלכתו, תעלה מעלה מעלה ורק בשמחות". ראש העיר הודה על הברכות וניחם את ראש הישיבה שליט"א ואחיו, מן השמים תנוחמו, זכותה הגדולה של האמא ע"ה תעמוד לכם להמשיך בהעמדת תלמידים ובדרכה הגדולה תמצאו נחמה, ותמליץ טוב בעדינו ובעד כל עם ישראל.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן