מצטיין ארצי

קצין הבטיחות בתעבורה זכה לתעודת הצטיינות של עמותת אור ירוק

אמנון לוי, קצין הבטיחות בתעבורה של עיריית אשדוד זכה לתעודת הצטיינות של עמותת אור ירוק, עבור הישגיו בתחרות קציני הבטיחות לשנת 2022. לוי זוכה להערכה מקצועית גדולה בקרב הנהלת העיר ומעובדי העיריה, והפעם גם ברמה הלאומית

קצין הבטיחות מקבל את תעודת ההצטיינות

עמותת אור ירוק הפועלת יחד עם גופים וארגונים ארציים ומקומיים לצמצום תאונות הדרכים בישראל, מקיים לא מעט אירועים שמטרתם הגברת המודעות לנושא הבטיחות בדרכים. בין האירועים בולטת במיוחד תחרות קציני הבטיחות של ארגונים ורשויות, על מנת להבליט את תרומת קציני התעבורה למאבק בתאונות הדרכים ולחזק את מעמדם בארגון.

בקול הקורא לתחרות הארצית צוין כי כמעט כל אחד משני נפגעים בתאונות דרכים בארץ, נפגע בדרכו לעבודה, בעבודה או בדרכו הביתה. המשמעות הכלכלית לתופעה זאת היא בלתי סבירה בעליל ומחייבת התייחסות לאומית שכן, כחמישה מיליארד שקלים שולמו בעשור האחרון ע"י הביטוח הלאומי לנפגעי תאונות הדרכים בעבודה. שלא לדבר על אנשים שקפחו את חייהם ועל נזקי רכוש אחרים. לקציני הבטיחות המקצועיים הפועלים בתוך הארגונים יש משקל משמעותי במאבק על התודעה וההתנהגות הנכונה של הנהגים. קצין הבטיחות הוא הדמות המקצועית שרואה את כלי הרכב והנהגים ומשמש כשומר הסף החשוב ביותר והאחראי הן על צי הרכב בארגון והן על ההדרכות והגברת המודעות לשימוש מושכל בדרך.

בעמותת אור ירוק אומרים כי תאונות דרכים הן לא גורל משמיים וביחד עם כלל הגורמים, ובהם קציני הבטיחות, ניתן לצמצם את כמות תאונות הדרכים והנזקים שהם גורמים לאזרח ולמדינה. אחד הכלים לעידוד והגברת המודעות לתפקידם של קציני הבטיחות היתה בתחרות קצין הבטיחות המצטיין. התחרות בחסות  עמותת אור ירוק ואיגוד קציני הבטיחות בתעבורה, בחנה את פעילות קצין הבטיחות בחברות השונות, לכל אורך השנה, למען בטיחות העובדים וצמצום תאונות הדרכים בארגון שלהם. בתחרות השתתפו כל קציני הבטיחות בתעבורה ובסופה הוכרז הזוכה המצטיין.

תעודת ההצטיינות לקצין הבטיחות

טקס הענקת תעודות ההצטיינות התקיים בשבוע שעבר במרכז הכנסים שפיים, במסגרת יום השתלמות מקצועית ובהשתתפות הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. בכנס הגדול הזה השתתפו קציני בטיחות מכל הארץ, האזינו להרצאות וזכו להדרכות מקצועיות אותן הם מעבירים בעצמם לעובדיהם.

אמנון לוי, קצין הבטיחות של עיריית אשדוד זכה כאמור בתעודת הצטיינות של עמותת אור ירוק, עבור הישגיו בתחרות קציני הבטיחות לשנת 2022. אמנון התקבל לעבודה בעיריית אשדוד לפני מעט יותר מ-6 שנים ובתוך פרק זמן קצר הצליח לחולל שינוי בתפישת התפעול של כל צי הרכב הרשותי ובהגברת המודעות של כל נהגי העירייה להתנהגות נכונה בדרך. אמנון מקיים בכל שנה שתי הדרכות מקצועיות לכל העובדים, הדרכת חורף והדרכת קיץ, ומתדרך כל נהג חדש בארגון. כמו כן הוא מעדכן את ציבור העובדים על כל מידע או נוהל חדש המחייב את ציבור הנהלים.

בעיריית אשדוד שמחו על הזכייה וציינו כי אין זה מפתיע. אמנון מוחזק כאיש מקצוע מוערך אשר הביא לשינוי בתחום אחריותו. הוא מחויב מאוד לתפקידו מתוך ראיה רחבה שמדובר בפעילות מצילה חיים. ככל שהנהג יפנים יותר את אחריותו ואת הקביעה כי תאונות לא נוצרות מעצמן, הוא יבין גם שיש בכוחו למנוע את התאונה הבאה.

צילום: קרדיט: אגף בטיחות בתעבורה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
עדכון תגובות במייל
עדכן אותי על
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן