ביוזמת ובפעילות ״מפרשים״:

ערב גדוש לאברכים ובני הישיבות האשדודים עם סיומו של בין הזמנים

רבנים חשובים בירכו את האברכים ובחורי הישיבות לקראת שובם להיכלי הישיבות • שירה ורגש עם הזמר עוזיאל דייטש והמחנך הר' שמעון וזאנה • הרבנים הודו ובירכו את ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על נכונותו בפרוייקט בין הזמנים

ממראות הערב

אברכים לצד בני ישיבות נהנו מערב נפלא ומיוחד "זיץ אלול" החותם את ימי בין הזמנים והכנה לקראת זמן אלול לבחורי הישיבות לרגל חזרתם להיכלי הישיבות שהתקיים באולם שע"י בית הכנסת "תפארת רפאל" בסיטי במעמד רבנים חשובים מאיחוד הרבנים הספרדי בעיר.

הערב החל בשירה ובזמרה ע"י הזמר החסידי עוזיאל דייטש בשירי רגש, יחד עם המחנך הדגול הרב שמעון וזאנה הי"ו בליווי גיטרה.

צפו:

המארגנים העמידו לרשות המשתתפים דוכן של צלחות צ'ולנט ושתיה בשפע לכל הבאים, גם לאלו שהגיעו בשעה מאוחרת יותר, לאחר שהשתתפו קודם לכן בארוע אחר בעיר.

האברכים ותלמידי הישיבות זכו לשמוע דברי תורה וברכה קצרים מפי הרבנים שליט"א.

את הערב פתח הגאון רבי מאיר כהן שליט"א רב ק"ק הריב"ז ומרבניה הותיקים של עירנו ושליחו של מרן רשכבה"ג זצוק"ל כמובא בסדרת ספריו הנודעים "אוצר פסקי הלכה".

הגר"מ כהן בדבריו עמד על כך שכבר נכנסים אנו לחודש אלול, בשיבות היינו אומרים שאלול זה אלול! צריך לדעת כמה שזה מחייב אותנו. הרחיב במעלת התשובה בבחינת שובו אליי ואשובה אליכם ואנו אומרים השיבנו ה' אליך ונשובה, ואלול ר"ת אני לדודי – קודם כל אנו מתקרבים להקב"ה ואחר כך ודודי לי שהקב"ה יתקרב אלינו, אנו מתקרבים לפרשת כי תצא למלחמה, כל אחד צריך לצאת למלחמה נגד היצר הרע וכשאתה היוזם לצאת למלחמה נגד היצר הרע אז ונתנו ה' אלוקיך בידיך ותצליח, נברך את בני הישיבות והאברכים שיעשו חייל בלימודם ויעלו במעלות התורה והיראה.

זה הזמן להודות ולברך את כל אלו שארגנו את ישיבות בין הזמנים ברחבי העיר, כמה שזה חשוב שזה עצמו הכנה לאלול, כמה צריך לנצל את הזמנים הללו, כל יום ויום בחודש אלול, זה כמו חודש בשנה וזה יהיה ברכה לנו, ובפרט נברך את ראש העיר הנכבד ד"ר יחיאל לסרי הי"ו שדאג לבני הישיבות שיהיה להם מסגרת ולקרב אותם בימי בין הזמנים, וכל המסייעים תבוא עליהם הברכה ונזכה לכתיבה וחתימה טובה ולגאולה השלמה.

מגיד מישרים הרה"ג ר' יהודה סבח מגדולי מזכי הרבים בעירנו ורו"כ "תפארת דוד" נשא דברים חוצבי להבות על הזכות הגדולה שהיתה לכל אותם אברכים ובני הישיבות שחבשו את ספסלי בית המדרש בימים אלו ועסקו בתורה, וזה ההכנה הגדולה לקראת ימי חודש אלול ובודאי יצברו לעצמם זכויות רבות.

סיים בברכה לבני הישיבות והאברכים בברכת דרך צלחה וברכה מיוחדת לכל המארגנים ובראשם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הי"ו שבכל הזדמנות הוא ושליחיו עוזרים ומסייעים בפעולות ברוכות ונכבדות למעננו וראש העיר ד"ר לסרי ממשיך במפעל הזה של ימי בין הזמנים שדברים אלו אין בכל עיר וכאן בעירנו זוכים אנו לכך וזה מרגש מאוד לראות את ההוקרה וההערכה מצד העיריה וגם מרבים בשמחה שהביאו לערב חשוב זה את הזמר החסידי עוזיאל דייטש בשירי רגש יחד עם ידידנו המחנך הדגול הרב שמעון וזאנה הי"ו בליווי גיטרה וכעת חוזרים שוב עם כוחות חדשים ומרעננים.

מאוחר יותר הגיעו הרה"ג רבי מאיר אבוחצירא רב ק"ק "תפארת רפאל" וראש הכולל להוראה "תורה לשמה" והרה"ג ר' שמעון יוחאי יפרח רב ומו"צ ראש בית מדרש "אור החיים" רב ק"ק "היכל בן יהודה" ומגיד מישרים שבירכו את האברכים ובני הישיבות לרגל שובם לבתי המדרש לזמן אלול ובירכו בהערכה רבה את ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי אשר ברוב טובו כמו בכל שנה בימים אלו, פועל ועושה למען הציבור החרדי במגוון פעילויות הרבות למען למשפחות, אבות ובנים, ילדים וילדות במשך השנה ובפרט בימי החופשה בהפקת "מפרשים" הממלאה את חופשת הקיץ באטרקציות איכותיות, מרתקות ומשמחות במחיר השווה לכל כיס.

יצויין כי שבוע קודם לכן נערך ערב גדול לבני הישיבות ברובע ג' בבית המדרש "חניכי הישיבות" גם שם שמעו דברי חיזוק וקיבלו מיני מזונות ושתיה ובירכו את ראש העיר ד"ר לסרי על העזרה והסיוע התמידי לציבור הספרדי בעיר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן