ש"ס- הכנס המרכזי בעיר

"האברכים ובני הישיבות בסכנה מהגזירות של הממשלה" הח"כ האשדודי בכנס הבחירות של תנועת ש"ס הבוקר בעיר

יריית הפתיחה של תנועת ש"ס בעיר, החלה היום, בכינוס המרכזי של ציבור הפעילים והבוחרים כשעיקר הדברים הינו, על החובה ההכרחית והסכנה הגדולה האורבת לכל הציבור היהודי והמסורתי, ועל כך, שבממשלה הנוכחית רואים שהם לוהטים להרוס ולמחוק כל סממן יהודי כאן בארץ לא שבת לא כשרות ולא גיור ולכן, החובה שלנו הפעם יותר מתמיד.

אריה דרעי בכנס הבוקר. צילום: א. מיכאלי

 

חה"כ האשדודי ינון אזולאי: פנה במיוחד לציבור בני הישיבות ואברכי הכוללים והבהיר להם בצורה נחרצת שאינה משתמעת לשני פנים על החובה לצאת ולהצביע מכיוון שהם בסכנה הגדולה מהגזרות הקשות שהממשלה רוצה להטיל עליהן.

 

כמו כן, כבדו את הציבור בדבריהם: הרב מאיר מויאל ר"י זוהר התורה, חבר כנסת ר' ינון אזולאי ויו"ר תנועת ש"ס ר' אריה דרעי.

את הכנס נעל בדברים נרגשים האדמו"ר הגה"צ רבי דוד חנניה פינטו נשיא מוסדות אורות חיים ומשה שהדגיש בדבריו שזה חובה שהיא זכות על כל יהודי לבחור בתנועת ש"ס שזה בבחינת קול יעקב ואין הדבר תלוי אלא בי – כך יאמר כל אחד לעצמו.

בסיום בירך את מ"מ ראה"ע אבי אמסלם והרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית שיזמו את הכינוס החשוב הזה לביצור חומת היהדות בארץ הקודש.

כנס חירום מרכזי של תנועת ש"ס:
במעמד האדמו"ר הגה"צ רבי דוד חנניה פינטו: "אנו נמצאים בשעה גורלית חובה עלינו לחזק את הקול יעקב שזה תנועת ש"ס ואין הדבר תלוי אלא בנו" * הרב אריה דרעי: "רודפי הדת לא בוחלים בשום דרך על מנת לקעקע ולפגוע במסורת ישראל"

ימים גורליים של שעת ההכרעה לקראת הבחירות לכנסת ה-25, ניכרת תכונה רבה להצלחת תנועת ש"ס, כשלצערנו ברקע שנאה יוקדת נגד כל דבר שבקדושה מחברי הממשלה הנוכחית. המטה המרכזי של תנועת ש"ס נפתח כבר בחודש אלול ושם עושים את העבודה על מנת להגיע לכמה שיותר מצביעים פוטנציאלים על מנת להגיע להצלחת המערכה.

בכנס חירום מרכזי ענק שהתקיים השבע במוסדות "אורות חיים ומשה" השתתפו מאות בני תורה וציבור רחב שעמד גם ברחבה שבסמוך מפאת חוסר מקום. את הכנס פתח ח"כ הרב ינון אזולאי שחידד את המערכה הפעם כאשר ראינו כולם שרודפי הדת העמידו בראש המערכה נגד כל דבר של סממן של יהדות לפגוע ולקעקע ועל כך אסור להישאר אדיש. בדבריו חיזק את האברכים ובני הישיבות אשר בעוז ובגאון חוזרים בימים אלו להיכלי התורה לקראת זמן חורף וקרא בקול גדול, נצלו כל רגע אפשרי להתקשר לבני המשפחה, חברים ותיקים כל מי שנראה לכם, להשפיע בכל עוז שיבחרו בתנועת ש"ס. הרה"ג ר' מאיר חיים מוייאל ראש ישיבת "זוהר התורה" כדרכו נשא נאום חוצב להבות וזעק "עשה למען ישראל השרויים בצרות", ואמר שכל אחד חייב להביא כמה שיותר מצביעים לתנועת ש"ס ובודאי יגרום בכך להיות שותף בלהרבות כבוד שמים.

את דבר התנועה הביא הרב אריה דרעי יו"ר תנועת ש"ס, בדבריו הביא עדויות קשות מתוך הממשלה, כמה השנאה כלפי עולם התורה ולציבור שומרי התורה והמצוות, על כן כולם מחוייבים להיחלץ חושים ולהירתם בימים הספורים שנותרו לנו לפעול ולהביא כמה שיותר מצביעים לתנועת ש"ס, בדבריו הזכיר את שיחתו האחרונה של מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן זצוק"ל שדבריו כצוואה ממש שיש לעשות הכל להגדיל את כוחה של תנועת ש"ס ולקדש את שמו של הקב"ה בעולם.

את המעמד חתם האדמו"ר הגה"צ רבי דוד חנניה פינטו שליט"א נשיא ממלכת התורה "אורות חיים ומשה" בארץ ובעולם, ואמר שלנוכח הדברים שאנו רואים וששומעים, אין צורך לשכנע, זה מצב של חובה של כל איש ואישה, הבחירות הללו אנו נותנים "קול" ואיזה קול? "קול יעקב" כשלוקחים הפתק של ש"ס אתה מצהיר שאתה שייך לבורא עולם לשלוחיו, זה מרן זצוק"ל ושאר גדולי התורה שקוראים לבחור בתנועת ש"ס. עוד אמר, הרי כולנו לומדים את ספריו הולכים לפי פסקיו של מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל בכל חלקי השולחן ערוך אז גם בענינים של בחירות אנו שומעים לו ומצייתים ל"קול יעקב" ובוחרים ש"ס. כאן פנה לציבור הרחב וביקש שיאמרו בפה מלא ש"אין הדבר תלוי אלא בי" שכל אחד יקח על עצמו בהתחייבות בלי נדר לפעול בכל כוחו להביא אנשים כמה שיותר למען תנועת ש"ס.

וסיים בברכה בשם אבותיו הק' שנראה ברכה וסייעתא דשמיא גדולה בקידוש שם שמים, להגדיל תורה ולהאדירה ולהיות שותפים לכל המעשים הברוכים למפעל הגדול שיסד מרן זצוק"ל בתנועת ש"ס והודה לאבי אמסלם והרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית שיזמו וארגנו את הכנס החשוב הזה.

הציבור הרחב עבר בסך לברך ולהתברך מפי האדמו"ר הגה"צ רבי דוד חנניה פינטו שליט"א לקראת זמן חורף בהיכלי הישיבות והכוללים.

משם פנו לכנס פעילים בבית הכנסת "נר מערבי", כשבתחילה התכבד הרב אריה דרעי בקביעת מזוזה ולאחר מכן שמעו את דרכי הפעולות לקראת הבחירות, כשהמסר העיקרי הועבר לכל הפעילים, שלא מוותרים על אף קול, וכולם יוצאים בנאמנות ובמסירות לשמוע בקול דברי חכמים תוך עשיית מאמץ מרוכז וחסר תקדים להצלחת הרשימה.

 

 

צילום: א. מיכאלי ואריה מוסבי מקדש לדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
1 תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
עדכון תגובות במייל
עדכן אותי על
1 תגובה
החדשות ביותר
הישנות ביותר הכי מדורגות
Inline Feedbacks
View all comments
בעילום שם
1 שנה לפני

משכנעים את עצמם לבחור שס

אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן