ערב יום הבחירות

גדולי התורה יוצאים בקריאת קודש – "הבחירות גורמות להשכיח שאנו עדיין בעיצומה של מלחמה"

ערב הבחירות: גדולי ישראל ורבני חברי מועצת חכמי התורה שליט"א יוצאים בקריאה של חיזוק להתרחק ממחלוקת בעת הזאת כאשר חיילנו עדיין בתוך עזה, ולהקפיד על לימוד הלכות לשון הרע ולהרבות בלימוד תורה ביום הבחירות".

גדולי התורה

על המכתב חתומים בין היתר, הגר"מ מאיה, הראש"ל הגרש"מ עמאר, הגר"מ מאזוז, הגר"ר אלבז, הגר"מ מלכא רבה של אלעד, הגר"י אברג'ל והגר"א מאמאן.

במכתב "קריאת קודש" כדלהלן כתבו: אל אחב"י ה' עליהם יחיו,

נמצאים אנו עדיין בעיצומם של ימים קשים, מחוץ תשכל חרב ומחדרים אימה, אסונות ופיגועים נוראים, וכל יום קללתו מרובה מחברו, ואין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמיים, ומצווים אנו להמשיך לקרוע שערי שמיים בתפילה ולהתחזק בלימוד התורה והמצוות.

אך לצערנו בימים אלו בהם נערכים בחירות, ובכך נגרם מחלוקות גדולות ודיבורים אסורים של לשון הרע ורכילות, וגורמים הם להשכיח את המצב הקשה בו עם ישראל נמצא כאשר עדיין לוחמים רבים נמצאים בחזית ומסכנים נפשם למעננו בכדי להילחם אל מול האויב האכזרי.

על כן עלינו לעורר רחמי שמיים בתקופה זו, והננו בקריאה קדושה לאחב"י להיזהר מדיבורים אסורים ומלשון הרע ורכילות ולחזק את האחדות בעם ישראל בימים אלה, ובפרט קריאתנו לבני הישיבות הקדושות בימים אלה להרבות בלימוד תורה וח"ו שלא להפסיק בדברים בטלים.

ובכדי שח"ו לא ניתפס בעוון זה ראוי הוא שכל בן תורה יקפיד בימים אלו ללמוד הלכות הזהירות מלשון הרע, כל יום שתי הלכות, בכדי לחזק דבר זה, ובפרט ביום הבחירות ראוי הוא שבהיכלי הישיבות יתחזקו בלימוד תורה ביתר שאת וביתר עוז שלא יגרם ח"ו ביטול תורה בזמן שכ"כ צריכים אנו את כח התורה שיגן עלינו בעת קשה זו.

ובזכות שמירת פינו מכל דבר רע וחיזוק האחדות הקב"ה ישרה עלינו רחמים ויגאלנו מהרה ויקוים בנו הפסוק "ה' ילכם לכם ואתם תחרישון", וכל האויבים הקמים עלינו יפלו, והקב"ה יאמר די לצרותינו. אמן.

בסיום המכתב מובאים חתימות הרבנים מרנן ורבנן שליט"א.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
עדכון תגובות במייל
עדכן אותי על
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן