בחצות הלילה

בעקבות הלחימה הקשה רב העיר ערך תפילת רבים

המרא דאתרא הגה"צ רבי חיים שמעון פינטו ערך תפילת רבים באוהל אבות הקבלה: בחצות הלילה זעק הגר"ח פינטו בעת קבלת עול מלכות שמים "עשה למען בניך שיזכו לומר שמע ישראל"

בתפילה

בתפילות עם חצוצרות ושופרות יחד עם ר' אברהם אוחנה אביו של החטוף הבחור יוסף חיים אוחנה הי"ו התאספו קהל רב לישועת והצלת כלל עם ישראל באוהל אבות הקבלה בקרית מלאכי במעמד המרא דאתרא הגה"צ רבי חיים שמעון פינטו שליט"א.

בתפילה וזעקה מיוחדת לישועה והצלחת עם ישראל חיילי צה"ל וכוחות הבטחון ולמען החזרת השבויים ובתוכם יוסף חיים אוחנה הי"ו תושב קרית מלאכי נערכה באוהל אבות הקבלה הקדושים זיע"א שם טמונים קדושי עליון בכניסה לבית העלמין בקרית מלאכי.

הגר"ח פינטו הושיב לצידו את ר' אברהם אוחנה שבנו חטוף בעזה ונגשו לסדר התפילה עם הקפות "שבעה כורתי ברית" סביב חלקת הציון הק' וקבלת עול מלכות שמים כאשר הגר"ח פינטו עבר לפני התיבה.

בעת אמירת הסליחות בהקפות, לאחר יג' מידות תקעו בשופר והריעו בחצוצרה כמובא ברמב"ם: "שיש מצות עשה לזעוק ולהריע בחצוצרות על כל צרה שלא תבוא".

בתפילות השתתפו גם רבנים חשובים וכן ראש העיר מר אליהו זוהר ור' מיכאל טפירו יו"ר המועצה הדתית.

בתפילות היתה התעוררות גדולה, הגר"ח פינטו נשנק בבכי בעת שקרא שמע ישראל בקול גדול, עצר לרגע ואמר: "ריבונו של עולם רחם על בניך ושמור עליהם שיהיה מי שיוכל לומר שמע ישראל למען יחוד ה' יתברך".

היתה התעוררות גדולה בציבור, בין המתפללים הגיעו חיילי צה"ל שהשתתפו בתפילות. רבים נגשו לעודד את אביו של החטוף ר' אברהם אוחנה שיזכה להתבשר בקרוב על שחרור בנו יחד עם שאר החטופים בזכות התפילות.

לאחר התפילות, הגר"ח פינטו ישב עם אביו של החטוף הבחור יוסף חיים אוחנה הי"ו עודד וחיזק את רוחו ואמר לו שכולנו שבויים כיום ביד הסטרא אחרא ורק ע"י לימוד תורה, מצוות ומעשים טובים נצליח בע"ה לצאת מהצרה והשביה.

הציבור הרחב עבר לברך ולהתברך מפי הרב פינטו ועוד נשארו להדליק נרות ולהתפלל להצלת עם ישראל, חיילי צה"ל והחזרת השבויים לביתם לחיים טובים ולשלום.

הבחור יוסף חיים אוחנה בן 23, אחד מ-240 בני הערובה שנחטפו לעזה במהלך הטבח שביצע חמאס בשמחת תורה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
עדכון תגובות במייל
עדכן אותי על
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן