מאי בעית טפי

במעמד פדיון הבן: ראש העיר ד”ר יחיאל לסרי התברך לקראת הבחירות הקרובות

האדמור"ים הגר"י אבוחצירא ו"מבקשי אמונה" בירכו את ד"ר יחיאל לסרי שיזכה להנהיג את העיר עוד שנים רבות וזכות גדולה לעזור ולפעול להצלחתו

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי מתברך מהאדמו״ר רבי יקותיאל אבוחצירא שליט״א

במעמד נכבד התקיים מצות "פדיון הבן" לנכד האדמו"ר בנש"ק הרה"צ רבי יקותיאל אבוחצירא בן לבנו הרה"צ רבי אברהם אליהו שליט"א חתנו של רבי יוסף גיגי שליט"א.

המעמד התקיים במוצאי שבת בביתו של הסבא האדמו"ר הרה"צ רבי יקותיאל אבוחצירא ובהשתתפות רבנים ואורחים רבים שהגיעו מחוץ לעיר, האדמו"ר הגר"י אבוחצירא הושיב לצידו את ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי שהיה אורח הכבוד של המשפחה במעמד.

הכהן הפודה כובד האדמו"ר ממבקשי אמונה שליט"א בנו של האדמו"ר הגה"ק בעל הדברי אמונה זצוק"ל שהגיע במיוחד מירושלים.

במהלך הסעודת מצוה, אבי הבן ניגש עם התינוק לכהן הפודה וכך קיימו את מצות פדיון הבן כשכל הקהל משתתף במעמד. האדמו"ר ממבקשי אמונה שאל את ההורים מאי בעית טפי? אבי הבן בירך שני ברכות והעניק את חמשת הסלעים לכהן הפודה.

לאחר הפדיון, האדמו"ר ממבקשי אמונה ערך ברכת כהנים כשהמטבעות בידו על ראש התינוק כשהמשתתפים ענו אמן.

בשלב זה האדמור"ים והמשתתפים פצחו בשיר "קול רינה וישועה באוהלי צדיקים".

לאחר מכן נשא דברים לכבוד המעמד כ"ק האדמו"ר מבקשי אמונה, בתחילת דבריו אמר שזכה להגיע ולהשתתף במצוה גדולה וחשובה זו של "פדיון הבן" אצל התינוק שהוא מצאצאים של צדיקים קדושים וטהורים עד למעלה בקודש בעל האביר יעקב זיע"א וסיפר שזכה בצעירותו להיכנס בקודש פנימה אצל הסבא האדמו"ר רבי מאיר אבוחצירא זצ"ל והביא ביאור נפלא בשם אביו הרה"ק בעל הדברי אמונה זצוק"ל שבעת פדיון הבן זה גורם להתעוררות בשמים – רחמים על עם ישראל, לפדות את עם ישראל מכל צרותיו, ובקרוב עם ישראל יפדה ואברהם אבינו שהוא אבא של כל עם ישראל, יגיע ויברך בשם ומלכות "ברכה על פדיון הבן" ויהיה ששון ושמחה לכל עם ישראל וזה מוריד הרבה דינים מעם ישראל.

האדמו"ר אמר, מורי ורבותי אנו בצרה גדולה, מה שהיה בדרום ביום שמחת תורה וגם בצפון ובעולם כולו עם ההתפרצות של האנטישמיות, מה רוצים מאיתנו הגויים מעם ישראל? אלא שהם יודעים שאנו עם סגולה שהקב"ה בחר בנו מכל העמים, וכעת אנו בזמן של עת רצון במצוה יקרה וחשובה זו, נזכור שהקב"ה אוהב כל יהודי וכל מצוה שאדם עושה בעולם הזה זה דבר גדול מאוד, וכל מה שקורה לנו היום, זה כדי לעורר אותנו אתם נמצאים בדרום ואמרתי שדרום זה ראשי תיבות ו'נשמרת מ'כל ד'בר ר'ע, נקבל על עצמנו להתחזק בקדושה ובטהרה, על הפה והעיניים ובמוצאי שבת שאנו מזכירים את אליהו הנביא, אנו מלאים תקוה גדולה שאליהו הנביא יבוא ויבשר על בואו של המשיח
ובירך את כל המשתתפים ובראשות הסבא האדמו"ר שליט"א שיזכו לכל הישועות שפע גדול בחסד וברחמים ונזכה לשמוע קול שופרו של משיח קול מבשר, מבשר ואומר.

אחריו נשא דברים הסבא האדמו"ר הרה"צ רבי יקותיאל אבוחצירא שליט"א בראשית דבריו בירך בחביבות רבה את ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי שהברכה תמשיך ותלווה אותו שימשיך להיות ראש העיר חמש שנים ועוד חמש שנים ודיבר במעלת גודל המצוה של "פדיון הבן" ובירך את הקהל, בזכות המצוה הגדולה שזכינו עם האדמו"ר שהוא כהן מיוחס ובעת רצון של מוצאי שבת, כל מי שנמצא כאן, הידידים יבורכו בכל מילי דמיטב, ה' ישמרכם ויחייכם בשפע גדול ושמירה וביטול של כל הדינים, תהיה ישועה גדולה לכלל עם ישראל בזכות האבות הקדושים ויזכר על הטוב כבוד ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי שאנו שמחים בו מאוד שהברכה תעמוד לזכותו תמיד, ראש העיר לסרי דואג לכולם, זו מצוה חשובה להיות שותפים ויזכו לברכה גדול ואנו מברכים אותו שודאי יזכה לברכה גדולה וברכה לעיר שיש אחד שדואג לכולם, וכל מי שיהיה שותף למען ראש העיר ד"ר לסרי כפי שהורו כבר כל גדולי התורה, יזכו לכל הברכות.

כן בירך את חיילי צה"ל כל החטופים והפצועים וכל כלל ישראל יהי רצון שזכות מצוה יקרה זו תלווה את כל עם ישראל ונזכה לגאולה ולישועה, צור ה' וישועתו במהרה
בימינו אמן.

צילום: שוקי לרר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
3 תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
עדכון תגובות במייל
עדכן אותי על
3 Comments
החדשות ביותר
הישנות ביותר הכי מדורגות
Inline Feedbacks
View all comments
מאיר דוד בוטבול
1 חודש לפני

לסרי הוא אדם ישר ונבון מכלכל דבריו בחכמה עושה הרבה ומדבר מעט איש מצליח והשם עמו נבבחר בו בהחלט

משה
1 חודש לפני

איזה זכות

יוסי
1 חודש לפני

עוד הקצאה עוד תקציב על חשבון הציבור

אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן