כתר ההלכה

במעמד יו"ר המועצה הדתית: חולקו "תעודת סופר" לאברכים שנבחנו בהצלחה בקורס סופרי סת״ם

הצלחה גדולה עם סיום קורס סופרי סת"ם במועצה הדתית: במעמד מכובד וצנוע התקיים חלוקת "תעודת סופר" למסיימי קורס הכולל לימוד מקיף של הלכות כתיבת סת"ם וצורת האותיות, על ידי סגל הוראה מנוסה ומוסמך שע"י מכון "כתר ההלכה" שנלמדו במשך תקופה באולם במועצה הדתית.

במשך תקופת הקורס, שמעו המשתתפים מרב תלמיד חכם ומקצועי את כל הלכות כתיבת סת"ם בשו"ע סימן לב' וסימן לו', הלכות שמות הקודש בתוספת ידיעות בכל החומר ההלכתי ביסודיות ובבהירות. כמו כן המשתתפים למדו על שיטה ייחודית בה למדו ורכשו את המיומנות והפרקטיקה, של אופן הכתיבה הנכונה, הקלף, הדיו והקולמוס, שבאמצעותה הגיעו ליכולת כתיבה בפועל כבר במהלך הקורס.

המשתתפים קיבלו חוברות הלכה ובו רוכזו כל הלכות סת"ם הלכה ולמעשה שיצאו ע"י המכון כמו "הכשרת סופר" סת"ם ו"קונטרס שינון המשנה" ובנוסף כל משתתף קיבל שולחן סופרים – מתנה.

בתום השיעור האחרון, הגיע הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית יחד עם הרב חיים בן-חמו מרבני המועצה הדתית למעמד חלוקת התעודות "תעודת סופר". הרב עובדיה דהן נשא דברי ברכה והביע את שמחתו על ההצלחה של כל המשתתפים שרואים את העמל שלהם והנה ב"ה כולם זכו לקבל "תעודת סופר" בהצלחה מרובה. כעת, פנה אל האברכים, אחריות גדולה רובצת עליכם שלא תצא תקלה ח"ו תחת ידכם שמלאכת סופר היא מלאכת שמים. אני אישית ששמעתי קצת את הרב שריקי שליט"א מעביר את הקורס, נהניתי מאוד, שמעבר לתוכן ההלכתי, מעביר במקצועיות רבה את הפרקטיקה בצורה מקיפה ומענינת וזו ההזדמנות לברך את הרב דוד עמר העומד בראש מכון "כתר ההלכה" המקיים קורסים למקצועות תורניים לאברכים ובעלי בתים, אשר הוכיח עצמו בקורסים קודמים שהתקבלו בברכה ובהצלחה בקרב המשתתפים.

הרב דוד עמר ראש מכון "כתר ההלכה" נשא דברי ברכה קצרים כשבראשונה פתח בכבוד האכסניה כשבירך את הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית, אשר בעין טובה עודד את הרעיון ומאפשר לקיים את הקורסים באולם המרווח שע"י המועצה הדתית עם שיתוף פעולה על מנת לזכות את הרבים בקורסים חשובים אלו.

הרב חיים בן חמו בירך את האברכים היקרים שהגיעו ליום שמחתם בבחינת 'הזורעים בדמעה ברינה יקצורו', שזכו היום לקבל את "תעודת סופר" וזה אודות לעמלם והשקעתם, ושיבח את הרב עובדיה דהן יו"ר המועה"ד אשר בכל פעם מעלה רעיונות בפרוייקטים תורניים עם עזרה לציבור, שיוכל להגיע להישגים גדולים שגם בעתיד יוכלו לשמש כעזר לפרנסה.

בשלב זה, משתתפי הקורס שעברו את כור המבחן בהצלחה ע"י מכון "כתר ההלכה", קיבלו "תעודת סופר" כשהתעודה חתומה ע"י הגאון הרב סעדיה שריקי שליט"א שהעניק את התעודות ובירכם שיראו ברכה והצלחה במעשיי ידיהם.

יצויין כי מכון "כתר ההלכה" מעמיד לטובת המשתתפים בקורס, קו פתוח לשירותך גם לאחר סיום הקורס, לשאלות הלכתיות וייעוץ – ללא הגבלת זמן.

הצלחת קורס זה, היא המשך לסדרת קורסים קודמת שהמועצה הדתית מעודדת וקיימה בעבר בשיתוף פעולה יחד עם מכון "כתר ההלכה" כמו קורס משגיחי כשרות, קורס מדריכי חתנים ועוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: haredim.ashdod@gmail.com

הורידו עכשיו את האפליקצייה המובילה של 'חרדים אשדוד' אליכם לנייד
תגובות
אין לשלוח תגובות שאינם הולמות או מכילות דברי לשון הרע, הסתה ורכילות.
במידה ולא ניתן להגיב - הכתבה סגורה לתגובות.
עדכון תגובות במייל
עדכן אותי על
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אולי יעניין אותך
עוד כותרות
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן